Активний відпочинок в Верховині

Кліматичні умови та ландшафт Верховини створили прекрасні можливості активного відпочинку в Карпатах.

Найпопулярніші види активного відпочинку у Верховині:

  • Походи в гори різної складності

По Верховинщині прокладено багато пішохідних маршрутів різної складності. Є одноденні та кількаденні походи, є прогулянки по найближчих горах, які займуть всього декілька годин, та все одно Ви багато побачите та відчуєте захоплення, щоб знову повернутися в Карпати, в Верховину.

  • Збирання грибів та ягід

Все літо природа Карпат щиро дарує врожай ягід, а в кінці літа та восени відкривається справжній грибний сезон. ННа початку літа в лісах можна збирати корисну та екологічно чисту суницю. В середині літа назбирайте лісової малини, яка є дуже солодкою та корисною. А вже з кінця літа і до початку осені збирайте чорницю (афину), брусницю (гогодзи) та ожину.

  • Катання на конях верхи та в бричці

Цікавим та захоплюючим заняттям є катання на конях верхи, де Ви отримуєте задоволення не лише від побачених краєвидів Карпатських гір, але й від спілкування з конем, благородною та розумною твариною. Та не менш цікавим є катання в бричці. В бричці Ви можете їхати разом цілою родиною, навіть з маленькою дитиною.

  • Рафтинг

Рафтинг — це сплав по річці, захоплюючий вид активного відпочинку. Рафтинг в Карпатах — справжній екстрим, випробування своїх сил та неймовірні враження. Вже з кінця квітня в Карпатах відкривається сезон для рафтингу. А річка Чорний Черемош є однією з найпопулярніших серед туристів. Безліч порогів, круті повороти та стрімка течія зробили Чорний Черемош ідеальним для рафтингу в Карпатах.

  • Велотуризм

По Верховині та Верховинському районі прокладено веломаршрути різної довжини та різної складності. Найдовший з веломаршрутів — 70 км! Ви можете обрати легкий маршрут, наприклад вздовж річки Чорний Черемош, або, якщо Ви досвідчений велосипедист, складний веломаршрут з крутими спусками та підйомами.


  • Рибалка

Для прихильників рибалки у Верховині та околицях є декілька приватних ставків та форелеві господарства. Також рибалити можна в Чорному Черемоші, насолоджуючись навколишньою красою та чистою прозорою водою річки.


Контакти

Еко-дружня садиба Сонячна знаходиться за адресою:

Івано-Франківська область
селище Верховина
вул. В. Чорновола, 77-а

Контактний телефон: 

+38 (068) 943 22 36

 

E-mail: info@sunnychaletua.com 

  

www.sunnychaletua.com

 

Ми в соціальних мережах

Погода у Верховині

Погода
Погода у Верховині

вологість:

тиск:

вітер: