Блог

Yaskrava osin v Karpatakh

Яскрава осінь в Карпатах

Осінь в Карпатах — це щось дивовижне! Природа змінюється на очах, з кожним днем фарби стають все яскравіше. Червоні, жовтні і багряні дерева розбавляють зелені кольори смерекового лісу. 

І наш сад поспішає зачарувати нас своїми кольорами. Листя малини виблискує на сонечку жовто-гарячими кольорами, а верба, натомість, ще тримається зеленою.

Сонячна садиба залита осіннім сонечком, на якому так приємно грітися і загадувати свої найкращі мрії.

Осінь в Карпатах. Верховина.
Осінь в Карпатах. Верховина.

Номер з краєвидом на гори

Номер з краєвидом на гори

В нашому будинку з кожного віконця краєвид на гори. З цього номеру, наприклад, відкривається панорама на хребет Кострич. Саме тут в теплу пору року сідає сонечко і дарує незабутні моменти заходу сонця.

Read More 0 Comments

Відео про Верховину

Відео про Верховину

Якщо Ви такі ж самі фанати гір, як і ми, насолоджуйтесь краєвидами Верховини в цьому відео. За хвилинку пролетіть над Костричею, відчуйте як природа прокидається після зимового сну та сплануйте Ваш відпочинок в Карпатах цієї весни.

 

Read More 0 Comments

Вівці в Карпатах

Вівці в Карпатах

Життя в горах тісно пов'язане з вівцями. Кожного дня ми користуємося речами, в яких присутня овеча вовна: шкарпетки, ліжники, ковдри. Навіть просинаючись під спів пташок, через відкрите вікно до нас доносяться звуки маленьких дзвоників, що лунають під час пробіжки овець.

Вівці в Карпатах — невід'ємна частина гірського життя, що зумовило розвиток вівчарства і плідну співпрацю людини і овець.

Read More 0 Comments

Кролики в Карпатах

Кролики в Карпатах

Хто пам'ятає цих чудових зайчиків, що живуть поруч з нами?
Їх пухнасті носики знову хочуть свіженької морквинки, приїжджайте годувати :) В Карпатах завжди знайдеться щось цікаве!

Кролики, що живуть по сусідству з нами, прекрасні товариші для малечі. Дітки годинами можуть проводити час біля цих тварин, годувати їх і піклуватися про них.

Read More 0 Comments

Останній день зими в Карпатах

Останній день зими в Карпатах

Останній день зими в Карпатах за календарем став справжнім тріумфом весни! У Верховині в яскравих і вже таких теплих промінцях ще зимового сонця купалися пташки, коти і ми... Перші квіти вже радували око, і в повітрі відчувався присмак весни. За вікном +16, і ми,  як завжди, проводимо свій день на повітрі насолоджуючись чистим повітрям і співом пташок... Весна вже не за горами :)

Read More

Колиба Високий Перевал, село Яблуниця

Колиба Високий Перевал

Якщо ви в Карпатах і шукаєте місце з надзвичайним краєвидом і смачною українською кухнею, завітайте в колибу Високий Перевал, яка знаходиться в селі Яблуниця на новій трасі на гірсько-лижний курорт Буковель. Тут можна одночасно поєднати задоволення від перегляду живої панорами Карпат, що відкривається з велетенських вікон ресторану, із задоволенням від смачної кухні.

Read More 0 Comments

Карпатський перелаз. Життя в горах.

Карпатський перелаз — невід'ємна частина життя в горах

 

Карпатський перелаз — чудо-витвір, який дозволяє за лічені секунди перелізти через паркан, не залишаючи відкриту хвіртку забутою, і таким чином рятуючи цілі пасовиська від поїдання чужими коровами :)

 

Такі перелази є невід'ємною частиною життя в горах. Без них не можливо уявити жодної мандрівки горами, навіть жодної невеликої прогулянки горами. Відпочиваючи в Карпатах, Ви повсякчас зустрічатимете їх на своєму шляху. Навіть, ідучи до сусідів по молоко ми користуємося цим чудовим витвором, і вже не помічаємо наскільки це допомагає нам в нашому повсякденному житті в горах.

 

Зазвичай, до перелаза і від нього, йде стежка. Тому мандруючи в горах дотримуючись стежки, ви майже 100% зіткнетесь з перелазом. Перелаз також може означати, що саме в цьому місці дозволений перетин меж пасовиська.

Якщо ви бачите перелаз, сміло рушайте туди. Там ви точно зможете перелізти через паркан, не завдаючи шкоди ані паркану, ані своєму одягу.

 

І знову хочеться сказати, все геніальне — просто!

 

Шкода лише, що для автомобілей ще нічого не винайшли :)

LoveStory в Карпатах

LoveStory в Карпатах

Хай це чудове відео LoveSory в Карпатах, сповнене кохання та тепла навіть в таку зимову погоду, надихає Вас на кохання та мандрівки Карпатами!
Відео знімали в Сонячній садибі та поруч з нами на схилах гори Магурка, з якої відкриваються незабутні краєвиди.

Пейзажі Верховини дійсно надихають! Гори захоплюють своєю величчю, а широкі полонини відкривають безмежний простір та дарують відчуття свободи та польоту.

 

Ми в захваті від цього відео!

Музей-гелєрія гуцульських обрядів і традицій

Музей-гелєрія гуцульських обрядів і традицій

Музей-гелєрія гуцульських обрядів і традицій — це приватний інтерактивний музей у Верховині, де основна увага приділяється людям та спілкуванню, а не експонатам. Знайомство з гуцульськими обрядами та традиціями проходить в цікавій бесіді за чашкою запашного карпатського чаю. В музеї зібрана колекція родинних вишиванок з багаторічною історією, яка знайомить з гуцульською вишивкою та розкриває її символіку.

Тут Ви не лише почуєте історію, а й безпосередньо доторкнетесь до неї, відчуєте на собі та закохаєтесь.

 

Тут Ви познайомитесь з гуцульськими обрядами та традиціями ставши свідками або й учасниками перевдягання в давній гуцульський одяг.

 

Тут Ви скуштуєте домашні страви традиційної гуцульської кухні, приготовані господинею музею. А також можете прийняти участь в майстер-класі з приготування страв багатої гуцульської кухні.

Read More

Бронювання дійсні при отримані передплати в розмірі від 30%

Батут

Дитячий майданчик

Гамак

Краєвиди

Дерев'яний будинокМи в соціальних мережах

Наші контакти

+38 (068) 943 22 36

 info@sunnychaletua.com

Погода у Верховині

Погода
Погода у Верховині

вологість:

тиск:

вітер: